KAS IR MĪLESTĪBA?

Paradīze ir tur, kur uzplaukst mīlestība.

Mīļi vārdi var būt īsi un viegli pasakāmi, taču to atbalsts ir bezgala.                                            Jābūt kaut kam kopējam, lai viens otru izprastu, un kam atšķirīgam, lai viens otru mīlētu,                  Ir viegli domāt par mīlestību, runāt par to, cerēt par to, bet ne vienmēr ir viegli to atpazīt, pat ja mēs to turām savās rokās.

Vislabākās un skaistākās pasaules lietas nav acīm redzamas vai sataustāmas. Tās ir jāprot sajust ar sirdi.
Mīlestība ir katras sirds burvīgākais saullēkts.
Kaut kur pasaulē ir kāds cilvēks, kas sapņo par tavu smaidu un skatienu.
Rozes klusītēm runā ar mīlestību valodā, ko saprot vienīgi sirds.
Kad sirds atrod sirdi, ko gan nozīmē par vienu vairāk vai mazāk mākoņu debesīs?
Viens vārds spēj atbrīvot no pasaules grūtībām un smaguma. Tā ir mīlestība.
Uzticība ir kā papīrs - ja tas vienreiz tiek saburzīts, tas nekad vairs nebūs tik perfekts kā bija iepriekš.

Vajadzīga tikai minūte, lai pamanītu īpašu cilvēku, stunda,lai novērtētu, diena, lai iemīlētu, bet pēc tam nepieciešams viss mūžs, lai aizmirstu.
Tikai tas, kurš spēj piedot it visu, Tevi patiešām MIIL!!! :)
Mīlestība ir mūžīga - var mainīties objekti, bet būtība nekad. Mīla bez cieņas augstu neuzlido, tā ir kā eņģelis, kuram nav viena spārna.
Mīlestība pašam pret sevi - tas ir romāns, kas ilgst visu mūžu.                                                        Kas nav izjutis, kā mīlestība pamodina visus cilvēka spēkus, tas nepazīst īstas mīlestības. Vispēcīgāko naidu spēj radīt tikai visspēcīgākā mīlestība.                                                                    Atceries, ka labākā draudzība ir tā, kur mīlestība vienam pret otru pārsniedz vajadzību vienam pēc otra.                                                                                                                                               Mīlestība dod varu pār otru.                                                                                                        Mīlestība ir briesmīgas jūtas - zemestrīce sirdī.                                                                               Tāda nu reiz ir cilvēka sirds: tā neprāto, bet mīl, vienkārši mīl.
Manu sirdi iekaro Tavs mīļais smaids. 

Izveido savu bezmaksas mājas lapu! This website was made with Webnode. Create your own for free today! Uzsākt darbu